Stav k 11. lednu 2019

Tereza Wolkerová  Sdílet článek na nebo

Na Novoměstsku neustále padá sníh, přesto vyjely rolby se stopovačem směr Radňovice – Jiříkovice –  Hotel Pavla – Tři Studně a dále …budeme se snažit …

Stav k 11. lednu 2019

Na Novoměstsku neustále padá sníh, přesto vyjely rolby se stopovačem směr Radňovice – Jiříkovice –  Hotel Pavla – Tři Studně a dále …budeme se snažit o obnovu stop z předešlého dne.

Čtyřkolky slibují úpravu stop na Věcovsku.  Vyrazí z Vysočina Arény přes Medlovské údolí –  Tři Studně – Rokytno – Penzion U Martina – Studnice – směr Kuklík – Odranec – Věcov. Po skončení úprav vložíme aktuální info. GPS v této oblasti bohužel nemá signál, takže nelze sledovat úpravu tratí online.

Pro vyznavače volné techniky byly na bruslení upraveny tratě pro psí spřežení v prostoru Jiříkovice – Vlachovice – Sklené. Prosíme turisty o ohleduplnost. Psí spřežení má vždy přednost, tak ať nedojde k nehodě!

Touto cestou chceme poděkovat majiteli lesa v Medlovském údolí, který nám umožnil odstranění polomu. Medlovské údolí je opět průjezdné!

Informace nám poskytují Mikroregion Novoměstsko a Sportovní klub Nové Město na Moravě.

 

Aktuální polohu rolby můžete sledovat zde:

https://mapy.nmnm.cz/mapa/skimapa/?lo=mini&lb=cuzk_of&ly=ski-rolby%2Cski-tr-2h%2Cski-tr-1d%2Cski-tr-3d%2Cski-tr-7d%2Cski-trasy&lyo=&c=-631910.8%3A-1113694.8&z=5