Neděle 13. 3. 2022

/ Erik Havlík

Aktuální info ze stopy ze dne 13. března 2022

Neděle 13. 3. 2022

Hezký den lyžaři, 

dnešním dnem končí MČR, které od čtvrtka probíhalo ve Vysočina Areně. Zítra pro vás budou závodní trasy v Areně již opět dostupné. Sjezdovka SKI Harusák má dnes otevřeno od 8 hod.. Rej masek, který se měl dnes 13. března uskutečnit na Harusáku, se přesouvá na příští sobotu 19. března. Začne ve 14 hod.. Děkujeme za pochopení. Doufáme, že se těšíte stejně jako my :) ! 

Na e-mail ic@nmnm.cz nám můžete dát informaci, jak jste si lyžování dnes užili, anebo se zeptat na jakýkoliv dotaz. Zároveň jsme pro vás až do 16 hod. dostupní na tel.: 720 625 922.

Fryšavský ledovec stále odolává. Doporučujeme však využít starších lyží. Fotka níže je ze včerejšího dne. Můžete se svézt i na kole :) . Máme informaci, že pokud nasednete od Fryšavy svezete se asi na 400 m sněhové pokrývky beze vyjeté stopy. Poté musíte sundat své lyže, přejít odhalený úsek zeminy a následně můžete opět nasednout, tentokrát do stopy, která podel lesa u Fryšavského ledovce vede až k ohradníku směr Tři Studně. Doporučujeme užití velké vrstvy klistru, protože sníh není zcela ideální a nebo využít hladkých lyží na klasiku. Vzdálenost, na které se projedete na Fryšavském ledovci, činí cca 1 km. 

Z bílé stopy Podcasty ze stopy

Lyžování podporují

baner2LBT1629716298EG-Dlogokraj-logonovomestsko_225_blueKoruna_Vysociny_logo_horizontal_colour_inversLogo – podpora lyžařských tratí