Lyžařské Novoměstsko

Neděle 5. 2. 2023

/ Erik Havlík

(Aktualizace 12:30) Přinášíme aktuální informace k dnešnímu dni.

Neděle 5. 2. 2023

Aktualizace 12:30:

Níže můžete vidět fotku od pana Křižoviče s ukázkou nových směrníků, které byly na letošní sezonu připraveny. S nimi už se neztratíte :) . Neváhejte využít sjezdovky Ski Harusák. I ta ve Svratce je dnes otevřena!

Aktualizace 10:25:

Tuto famózní fotografii nám zaslal pan Durec.

Aktualizace 9:30:

Koho zajímá stav tratí druhým směrem od Nového Města na Moravě: Pan Janů v sobotu upravil Slavkovice – Veselíčko – Hlinné. Možná dnes, anebo zítra budou tratě opět v okolí Slavkovic upraveny a rozšířeny. 

Aktualizace 8:40:

Pan Šafr se svoji čtyřkolkou od TS služeb pomalu obnovuje včerejší trasu a pomalu se vrací a rozšiřuje stopu zpět z Ledovce II na Studnice. Zároveň tratě propojí na Rokytno. Vzkazuje, že dnes jsou podmínky přímo ideální! Tak vyrazíte ještě před obědem nebo po „O“? 😆

Aktualizace 8:20:

Úprava probíhá podle plánu.
Rolba od 6 hodin zatím stihla upravit Vlachovice a Sklené. Teď je na ledovci.Čtyřkolka TS byla již na Kuklíku a ve Sněžném. Teď jede z Kadova na Tři Studně. Za oknem svítí sluníčko. Vyrazte do čerstvě najetých stop!

Původní zpráva:

Dobré ráno, 

dnes v neděli ráno kolem 6. hodiny vyjíždí rolba i čtyřkolka od TS služeb do terénu, aby obnovily trasy. V plánu jsou tyto okruhy: od Vysočina Areny – Medlovské údolí – Rokytno / Martin – Hotel Pavla – Ledovec – Sklené – Vlachovice (rolba tj. skate) a okolí Kuklík – Sněžné – Kadov – Tři Studně – Studnice ( čtyřkolka tj. se stopovačem). 

Veškerá data najdete na online GPS sledování rolby na našem webu Lyžařského Novoměstska, anebo na stránkách Bílé Magistrály od Koruny Vysočiny. Za náhledovou fotku dnešní zprávy vděčíme panu Rusníkovi. Děkujeme. Zároveň ještě jednou děkujeme všem za jejich zpětnou reakci v souvislosti se stavem stop. Všechno čteme a posíláme na příslušná místa. Každý názor je důležitý. 🫡 Také děkujeme Sportovnímu klubu za jejich spolupráci, Mikroregionu Novoměstsko, pracovníkům TS služeb, ochotníkům a dobrovolníkům ze strany lyžařské veřejnosti a také každému, kdo drobným darem přispěje na úpravu stop. 😊 Nesmíme zapomínat na pochvalu i za vstřícné dodržování lyžařského desatera. Včerejší den byl zkrátka top! 👍

Vysočina Arena hostí závody. Přístupné jsou stejně jako včera pouze horní tratě nad tubusy. Sledujte kalendář Vysočina Areny. Sjezdovka Ski Harusák je dnes v provozu až do 19 hodin.

Své fotky a reakce zasílejte na ic@nmnm.cz, volejte až do 12 hodin 566 598 750. Případně až do 16 hodin 720 625 922. 

 

Z bílé stopy Mikroregion Podcasty ze stopy

Lyžování podporují

baner2LBT1629716298EG-Dlogokraj-logonovomestsko_225_blueKoruna_Vysociny_logo_horizontal_colour_inversLogo – podpora lyžařských tratí