Obleva? :(

Michaela Maděrová  Sdílet článek na nebo

Ahoj, lyžaři. Vstup do víkendu není moc veselý. Teploty nám vyskočily nad nulu a venku to taje. K tomu si přidejte celovíkendové MČR v běhu …

Obleva? :(

Ahoj, lyžaři.

Vstup do víkendu není moc veselý. Teploty nám vyskočily nad nulu a venku to taje. K tomu si přidejte celovíkendové MČR v běhu na lyžích ve Vysočina Areně a moc nám toho pro lyžování a úpravu tratí nezbývá. Prozatím jsme obdrželi informaci, že pro dnešek se žádné úpravy tratí neplánují. Případné novinky zveřejníme na našem webu.

 

Obleva komplikuje i sjízdnost pozemních komunikací. Vrchní vrstva sněhu na silnicích rozměkla a tvoří se „výmoly“. Pokud se tedy rozhodnete navštívit náš region, buďte opatrní.

 

Pozn.: Potvrzujeme včerejší úpravu tratí kolem obce Řečice a Hodiškov. Bohužel kvůli technickým problémům tato trasa není vyznačena v naší online mapě.

 

Velká radost pro naše pejskaře!

S hrdostí oznamujeme, že Renata Válková je mistryně světa v závodu psích spřežení. Závodnice vyhrála oba závody, které se na mistrovství ve Francii uskutečnily (dnešní závod byl zrušen) a stala se tak celkovou vítězkou. MOC GRATULUJEME!