Lyžařské Novoměstsko

Pátek 3. 2. 2023

/ Erik Havlík

(Aktualizace 16:15) Přinášíme aktuální informace k dnešnímu dni.

Pátek 3. 2. 2023

Aktualizace 16:15:

Máme informace, že zítra brzy ráno vyjede technika do terénu a upraví klasickou trasu jako: Studnice, Kuklík, Krátká, Sněžné a zpět. Dále pak Kadov – Kadůvek – odbočka Fryšava – Tři Studně – Sklené – Hotel Pavla a Studnice.

Aktualizace 15:15:

Horké info! Právě je upravován Příměstský okruh. 

Původní zpráva:

Dobrý den,

včera byla rolbou upravena trasa Medlovské údolí – Rokytno – Fryšavský ledovec – Tři Studně a Vlachovice. Zároveň byl upraven i Fryšavský ledovec. Pakroviště pod Medinem bylo taktéž vyhrnuto. Prosíme o to, abyste svá vozdila, pokud se chystáte na Příměstský okruh, parkovali přímo tam. Parkoviště pod sjezdovkou Ski Harusák slouží pouze sjezdovce. Zároveň toto parkoviště můžete využít i jako nástupiště pro trasu směrem na koupaliště a Medlovské údolí.

TJ Pohledec najela ve středu v podvečer „bez stopaře“ okolí Pohledce – Maršovice – Studnice a zpět. Tratě „se stopařem“ TJ Pohledec plánuje vyjet během dnešního dne. Upraví je pak znovu i o víkendu, aby tratě zůstaly čertsvé. 

Pan Karel Janů ve středu pravil skútrem trasu: NMnM Betlém – Radňovice – Slavkovice – Veselíčko, přes kopec Vejdoch – Jámy.

Pokud vyjde počasí, tak plán pro sobotní úpravu je jasný:

Rolba: Medlovské údolí – Rokytno / Penzion u Martina – Tři Studně + kolečko u Loubů + Fryšavský ledovec a Sklené (okruh na louce) – Hotel Pavla Vlachovice a zpět do Areny.

Čtyřkolka upraví: Kuklík – Kadov – Sněžné – Fryšava od Kadůvku a zpět přes Tři Studně (evnt. Sklené).

Co se týká Vysočina Areny, tak ta je veřejnosti přistupná v čase od 7:00 do 10:30 hodin s omezením v podobě možnosti využití pouze horních tratí. Další lyžování veřejnostk začíná dnes ve 12 hodin a končí v 14:30 hodin. Konají se tam od dnešního dne závody. 

Sjezdovka Ski Harusák se dnes na vaše sjezdy těší v čase od 9 do 20 hodin.

V případě dotazů volejte až do 16 hodin tel.: 566 598 750.

Z bílé stopy Mikroregion Podcasty ze stopy

Lyžování podporují

baner2LBT1629716298EG-Dlogokraj-logonovomestsko_225_blueKoruna_Vysociny_logo_horizontal_colour_inversLogo – podpora lyžařských tratí