Překážky na tratích

Michaela Maděrová  Sdílet článek na nebo

Vážení sportovní přátelé, v průběhu týdne došlo k úpravě většiny tratí na Novoměstsku. Konkrétně včera se upravil cca 60 km okruh: Maršovice – Rokytno – …

Překážky na tratích

Vážení sportovní přátelé,

v průběhu týdne došlo k úpravě většiny tratí na Novoměstsku. Konkrétně včera se upravil cca 60 km okruh: Maršovice – Rokytno – Penzion U Martina – Studnice – Chobot – Odranec – Roženecké Paseky – Míchov – Jimramov –  Věcov – Odranec – Chobot – Kuklík – Kadov – Tři Studně – Vlachovice – Nové Město. Podívat se můžete i na online mapu.

Vzhledem k tomu, že včera večer foukal vítr a připadla i trocha sněhu, mohou být některé tratě zafoukané. Stále platí výstraha skrz možnost tvorby vodních koryt přes tratě vlivem vyšších teplot z předchozích dnů. Také připomínáme, že stopy můžou být zničené vlivem průjezdu traktoru nebo shrnutím technikou v úsecích Fryšavské hájenky – Blatka a Tři Studně k Medlovu (chatovou lokalitou).

Nový problém skrz rozježdení stop traktorem je i za Kuklíkem směrem k rozcestníku na Krátkou. V obci Vlachovice dávejte pozor na obecní cestě v blízkosti penzionu u Čtyř koček – je tam shrnutý sníh technikou.

 

S další úpravou počítáme na sobotní dopoledne. O vývoji situace Vás budeme informovat na našem webu.