Sobota 29. 1. 2022

Lucie Příhodová  Sdílet článek na nebo

Aktuální info ze stopy ze dne 29. ledna 2022

Sobota 29. 1. 2022

Aktualizace 10:00 hod.

Bez stopaře najeta trasa Pohledec – Studnice + oživení trasy Maršovice – Studnice. Dostatek sněhu je až na Studnicích.

Aktualizace 12:00 hod.

Dnešní plán splněn! Máme najeté stopy ze Studnic přes Kuklík na Sněžné, Krátkou, Samotín, Fryšavu Kadov, Medlov a Tři Studně a zpět přes Rokytno na Studnice. K tomu rozšířená trať že Studnic k rozcestníku u Jukonu. Celkově jsou stopy v dobrém stavu. Na vyfoukaných pláních vykukuje zemina, ale zatím to není velký problém.

 

Počasí nám přeje, vítr se včera odpoledne ustálil a tak se stihly navečer připravit tratě ze Studnic přes Maršovice na Příměstský okruh, okruh u Medinu, Medlovským údolím na Tři Studně a Fryšavský ledovec. Zpáteční cestou je upravena trasa Rokytno, Penzion u Martina a Studnice.

Dnes dopoledne je plán následující: ze Studnic přes Kuklík na Sněžné, Krátkou, Samotín, Fryšavu Kadov, Medlov a Tři Studně a zpět přes Rokytno na Studnice.

 

Vzhledem k tomu, že se do neděle koná ve Vysočina Areně MČR v běhu na lyžích, závodní tratě nejsou přístupné veřejnosti.

Plánovaný závod Kadovská 15 se vzhledem k nepříznivé koronavirové situaci tento víkend bohužel neuskuteční. Doufáme, že jej bude možné zrealizovat v druhé polovině února.

Za parádní fotky děkujeme panu Milanovi Ondráčkovi! Podělte se s námi i  Vy o fotky z víkendových výletů ve stopě.

ic@nmnm.cz, tel.: 566 598 750

 
Dotazník