Sobota 8. 1. 2022

Erik Havlík  Sdílet článek na nebo

Vážení příznivci lyžování, sobotní dopoledne a odpoledne můžete strávit ve Vysočina Areně, kde jsou pro Vás závodní běžecké trasy dostupné v časech od 7 do …

Sobota 8. 1. 2022

Vážení příznivci lyžování,

sobotní dopoledne a odpoledne můžete strávit ve Vysočina Areně, kde jsou pro Vás závodní běžecké trasy dostupné v časech od 7 do 9 hod. a pak opět od 12 do 14:30 hod.

Při návštěvě Areny Vás prosíme o ohleduplnost vůči ostatním lyžařům. Zároveň Vás prosíme abyste na tratě vstupovali pouze na označených místech na stadionu a k parkování využili označené parkovací plochy.

Mějte také na paměti, že z důvodu zasněžování v areálu, může docházet k určitým omezením, které se dle situace mohou měnit.

Aktualizace dle platného kalendáře: Zítra v neděli 9. ledna nebudou tratě až do 14:30 hod. přístupné veřejnosti z důvodu konání Štěpánských závodů. Můžete jich pak ale využít dále od 14:30 do 16:30 hod..

Od dnešních 8 hod. je pro Vás otevřen i Lyžařský areál SKI Harusák, který je přístupný až do 20 hod. Můžete se tak těšit nejen na sjezdování za bílého dne, ale i večer.

Pro všechny příznivce lyžování máme novinku v podobě dlouho očekávaného podcastu s názvem „podcasty ze stopy“.

Odkaz na první díl s novoměstskou rodačkou a olympioničkou Dášou Hromádkovou naleznete na sociálních sítích města, nebo také zde: https://sport.nmnm.cz/podcasty-ze-stopy-1/. Přejeme příjemný poslech!

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit od 9 do 12 hod. a dále pak od 13 do 16 hod. na tel.: 566 598 750 .

 

 

 

 
Dotazník