Lyžařské Novoměstsko

Úterý 24. 1. 2023

/ Erik Havlík

Přinášíme aktuální informace k dnešnímu dni.

Úterý 24. 1. 2023

Dobrý den,

včera v podvečer pan Kopřiva upravil okruh Fryšavský ledovec-Sklenné. Také byla včera navečer panem Šafrem najeta trasa z obce Studnice – Penzion U Martina – Sykovec Kemp – Restaurace na Rokytně a zpět. V neděli večer byla panem Švandou najeta trasa: Pohledec – Maršovice – Studnice – PohledecPan Janů připravil trasu: Slavkovice  – Veselíčko – Hlinné – kopec Vejdoch – Jámy – a zpět do Slavkovic. Využít můžete také upravený Příměstský okruh. Okruh je upraven na skate. Aktuální data najdete na našem Sledování rolby (online). Podklad není řádně přimrzlý, ale o víkendu očekáváme další příval sněhu.

!! Stopy jsou vždy upravené v návaznosti na výšku sněhu. Rozhodně se máte na co těšit. Zima byla k lyžařům zatím nepřívětivá. Využijte tedy upravených tras, než nám zase roztají. !! :)

Sjezdovka Ski Harusák je dnes veřejnosti přístupná v čase od 9 do 20 hodin.

Lyžování pro veřejnost ve Vysočina Areně již není z důvodu zasněžování omezeno. Dle kalendáře je možné si dnes v Areně zalyžovat v čase od 7 do 10:30 hodin, dále pak od 12 do 14:45 hodin. Zároveň se můžete dnes i ve čtvrtek těšit na večerní lyžování v Areně, které probíhá v čase od 17:45 do 19:30 hodin. 

Své fotky zasílejte na ic@nmnm.cz. V případě dotazů volejte až do 16 hodin tel.: 566 598 750.

Z bílé stopy Mikroregion Podcasty ze stopy

Lyžování podporují

baner2LBT1629716298EG-Dlogokraj-logonovomestsko_225_blueKoruna_Vysociny_logo_horizontal_colour_inversLogo – podpora lyžařských tratí