Lyžařské Novoměstsko

Úterý 31. 1. 2023

/ Erik Havlík

(Aktualizace 18:20) Přinášíme aktuální informace k dnešnímu dni.

Úterý 31. 1. 2023

Aktuální data 18:20:

Tak máme najeto. Tratě se krásně propojily a můžete třeba zítra vyrazit do čerstvě upravených tratí. Nebo se vydáte již dnes? Data najdete na GPS sledování rolby. Pan Karel Janů nás informoval, že rolbou dnes večer najel trasu ze Slavkovic – Veselíčko – Hlinné.

Pánové, děkujeme!

Aktualizace 15:05:

Během poledne pan Šafr najel čtyřkolkou od TS služeb trasu Sněžné – Kadov – Rokytno (Penzion U Martina). Dnes odpoledne k trase připojí okruh od obce Studnice – Tři Studně – Sklené a zpátky. Pan Křižovič během pár minut vyjede čtyřkolkou SK od Medinu přes koupaliště až k Sykovci a okruhy tak budou propojené. Během odpoledne tedy budou okruhy opět připravené veřejnosti. Zároveň dojde k obnovení Příměstského okruhu. Fryšavský ledovec zůstává upraven z včerejšího dne. Stopa je však sfoukaná. Vzhledem k podmínkám se v nejbližších hodinách jeho úprava neplánuje… tak hurá do stopy..

Původní zpráva:

Dobrý den,

včera kolem 17:00 hodiny jsme formou zprávy informovali, že byl upraven nejen Příměstský okruh, ale i Fryšavský ledovec. Příměstský okruh je připraven na bruslení.

Bohužel je stopa na Ledovci z večera sfoukaná. Bude tedy nutné ji opět najet. Vítr bohužel hraje proti nám. Máme informace, že se během dne plánuje větší údržba. Až budeme vědět, že se stopy najíždějí, budeme vás informovat.

Pan Rusník nám zaslal fotku z Ledovce ještě před úpravou. Děkujeme! Své fotky posílejte i vy na e-mail ic@nmnm.cz.

Takto včera Petr Kopřiva upravil Ledovec.

Vysočina Arena je dnes přístupná v čase od 7:00 do 9:00 hodin bez omezení, následně pak od 9:00 do 10:30 hodin pouze v podobě horních tratí nad tubusy. Následně pak tratí můžete využít v čase od 12:00 do 14:45 hodin opět bez omezení. Od 17:45 do 19:30 hodin si pak můžete užít večerní lyžování v Areně 😎.

Ski Harusák má otevřeno od 9 do 20 hodin.

V případě dotazů volejte až do 16 hodin tel.: 566 598 750.

Z bílé stopy Mikroregion Podcasty ze stopy

Lyžování podporují

baner2LBT1629716298EG-Dlogokraj-logonovomestsko_225_blueKoruna_Vysociny_logo_horizontal_colour_inversLogo – podpora lyžařských tratí