Středa 19. 1. 2022

Erik Havlík  Sdílet článek na nebo

Pěkný den, včera pro Vás TS NMnM s.r.o. v odpoledních hodinách najeli běžecké tratě ze Studnic včetně malého okruhu na Fryšavský ledovec přes Rokytno a …

Středa 19. 1. 2022

Pěkný den,

včera pro Vás TS NMnM s.r.o. v odpoledních hodinách najeli běžecké tratě ze Studnic včetně malého okruhu na Fryšavský ledovec přes Rokytno a Tři Studně. Můžete zde tedy nasednout do stopy a vyrazit vstříc ledové krajině. Podmínky jsou vzhledem k stávajícím podmínkám překvapivě dobré. 

Předpověď počasí ukazuje, že bychom s rolbou a skútrem mohli vyrazit do terénu již v nejbližších dnech. Očekáváme tedy, že budou tratě připravené na nadcházející víkend.

Dnes můžete využít lyžování pro veřejnost ve Vysočina Areně od 12 do 14:30 hod. Zítra se můžete mimo jiné těšit i na velmi oblíbené večerní lyžování v Areně! Při návštěvě Areálu prosíme o dodržování provozního řádu a zvýšené ohleduplnosti vůči ostatním lyžařům.

Samozřejmostí je Lyžařský areál SKI Harusák, který je otevřený po celý den od 9 do 20 hod.  

Připravili jsme si pro Vás sérii článků „Z bílé stopy“, kde budeme postupně přidávat různé zajímavé informace nejen o trasách samotných, ale i informace o technice a mnoho dalšího. První díl seriálu můžete najít zde.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o povedené fotografie ze stopy. Tuto noční fotografii nám zaslal pan Miroslav Šafr. 

 

Velice děkujeme firmě Yoga-Motion s.r.o. za příspěvěk na údržbu lyžařských tratí na letošní sezonu!

 

 
Dotazník